кордон Бельгія-Франція

Бельгійський фермер пересунув кордон із Францією за допомогою трактора

фото Twitter / France Bleu Alsace

Він більш ніж на два метри збільшив Бельгію та на стільки ж зменшив Францію

У Бельгійському селі Еркленес фермер Девід Лаво трактором пересунув кам’яний стовп, який насправді був кордоном держави із Францією. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на France Bleu.

Чоловік намагався відсунути стовп, що заважав проїзду трактора, однак на більше ніж на два метри збільшив Бельгію та на стільки ж зменшив Францію. 

"Він збільшив Бельгію, а Францію – зменшив, це погана ідея… Я був щасливий, що моє місто стало більше, але мер французького містечка Бузіні-сюр-Рокне не погодився", – розповідає мер села Еркленес Девід Лаво.

Сільський голова зазначив, що таке ненавмисне порушення може призвести до поганих наслідків, зокрема для приватних землевласників. Саме тому фермер повинен буде повернути стовп на  місце. Інакше чоловікові загрожує  кримінальна справа.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Тищенко відвідав Закарпаття, щоб з'ясувати, чому на митниці не добудували туалет.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ