Підліток у поліцейській формі

Підліток одягнув поліцейську форму, щоб "навести лад" у Запоріжжі – фото

Facebook / МВС України

Хлопця вже чекають "у лавах Нацполіції"

17-річний хлопець у Запоріжжі розгулював у поліцейській формі, бо хотів, щоб у його рідному місті був порядок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook МВС.

До правоохоронців звернулися через те, що в когось виник конфлікт з "поліцейським". На місце події відправили патрульних, котрі знайшли хлопця у поліцейському одязі.

"Його звати Максим і йому лише 17 років. Попри свій вік, юний "охоронець порядку" цікавиться законами та часто повідомляє про виявлені правопорушення в поліцію. Він відповідальний та хоче жити у безпечному просторі. Але вирішив піти далі й одягнув форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті", – сказано в повідомленні.

Максима позбавили форми, а також планують провести роботу з його батьками. Також у МВС розповіли, що якщо хлопець надалі буде цікавитися охороною порядку, то його чекають "у лавах Нацполіції".

"А поки – налагодимо з ним постійне спілкування і спрямовуватимемо його у прагненні до знань", – підкреслили правоохоронці.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Київській області поліцейський отримав мітлою по голові від жінки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ