Діти-військові

Із садочка – на фронт: у Росії планують провести парад "Малюкових військ" на 9 травня

Natasha_Jobfaberlic / Instagram

"Це буде грандіозне і незабутнє видовище, яке ще більше підвищить градус загального патріотизму", - заявили організатори

У Тверській області РФ вихованців дитячих садків вирішили зігнати на театралізований парад "Малюкових військ". Дітей одягнуть у військову форму і змусять марширувати і танцювати під радянські пісні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Meduza.

ЗМІ дізналися про "грандіозний захід" після того, як його анонсувала адміністрація Лихославльського муніципального району.

Повідомлялося, що у параді візьмуть участь понад сто "маленьких патріотів" з педагогами. Малюки мають представляти різні війська збройних сил РФ, в тому числі Військово-морський флот, танкові війська і Військово-повітряні сили, а також міні-Безсмертний полк.

Вихователів змусили змайструвати макети бойової техніки, костюми і реквізит.

"Це буде грандіозне і незабутнє видовище, яке ще більше підніме градус загального патріотизму, який і так в цей день знаходиться на найвищій позначці", - заявили організатори.

Та після того, як інформація про дитячий військовий парад поширилася у ЗМІ, на сайті адміністрації повідомлення чомусь вирішили видалити. Там також повідомили, що отримали рекомендацію від Росспоживнагляду перенести "свято" через несприятливу епідеміологічну обстановку, тож дітей змусять марширувати в якийсь інший день.

Діти-військові у Росії
Діти-військові у Росії
Фото: соцмережі

У Росії чомусь дуже люблять одягати маленьких дітей у військову форму. У 2019 року в П'ятигорську пройшов "парад дошкільних військ", в якому взяли участь близько 500 дітей. Вони були одягнені в форму військових років, при цьому частина дітей тримала в руках іграшкові автомати, зроблені за зразком американських гвинтівок М-16.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ