Митрополит Онуфрій

"Такого приниження парафіян ми ще не бачили": глава РПЦ в Україні Онуфрій закидав людей яйцями – реакція соцмереж

focus.ua

Дивну поведінку митрополита зрозуміли не всі

Предстоятель Російської православної церкви в Україні Онуфрій після Великоднього богослужіння вирішив дивним чином привітати прихожан зі святом – він почав кидати у людей яйця. Відповідне відео спочатку з’явилося на сторінці у Facebook "Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ", передає "Дивогляд".

На відео видно, як Онуфрій жбурляє у парафіян яйця спочатку жменями, а потім по одному. Сила кидків доволі велика, тому спіймати яйця видається нелегким завданням.

При цьому, з відео добре видно, що все це відбувається з порушенням карантинних вимог – люди (як і сам Онуфрій) стоять без масок і без дотримання дистанції.

В РПЦ, вочевидь, розраховували на схвальні відгуки щодо такого вчинку митрополита. Однак у коментарях цього не зрозуміли. Із понад 900 коментарів під публікацією більшість засудили вчинок Онуфрія.

"Що неможливо було роздати в руки людям? Кидають як собакам, ужас, і то собакам підходять і накладають у посуд. Господи, прости нас, грішників. І цеж Онуфрій... Як так можна? Я вперше таке бачу".

"Может, я чего-то не понимаю, потому как в церковь хожу не часто. Но, извините, такого унижения прихожан я еще не видела. Напоминает ситуацию, когда в России блины совковой лопатой раздавали".

"Це фотошоп??? Бо якщо ні ,то це кошмар".

"А чому піп не схаменеться? Це по вашому він правильно робить? А якщо цим яйцем комусь в око попаде, розіб'є? От будуть сміятися тоді".

"Одне запитання: це не хвора людина кидається яйцями? Спочатку ходять збирають у прихожан, а потім в них же і кидають. А ще більш хворі ті яйця ловлять. 65 років живу - такого не бачила".

У мережі не могли не згадати про яйце Януковича:

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що на Харківщині священик вирішив оригінально "освятити" вірян – вилити на них воду прямо з відра. 

А в Києві дівчата курили, пили та задували свічки в храмі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ