Самолёт Qantas

"Трохи дорожче, ніж я очікував": пасажир літака мав заплатити майже $1 млрд за те, що замовив місце для ніг – фото

Shutterstock

Є версія, що чоловік декілька разів натиснув на кнопку "купити літак"

Австралійський комік Дейв О'Ніл забронював рейс із Мельбурна у Перт на літаку авіакомпанії Qantas. Він обрав розширене місце перед посадковим кріслом і отримав за це рахунок, сума якого перевищує $1 млрд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter чоловіка.

"Привіт, Qantas (назва авіакомпанії – "Дивогляд")! Все, що я хотів, – це додатковий простір для ніг на рейсі в Перт, дуже радий заплатити за це, але це виявилося трохи дорожче, ніж я очікував", – написав Дейв.

Інші користувачі соцмережі почали жартувати про те, що комік міг випадково декілька разів натиснути на кнопку "купити літак". У підсумку виявилося, що величезний рахунок обумовлений збоєм у системі, бо справжня вартість замовленої О'Нілом послуги – $70.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пасажир спробував відчинити двері літака під час польоту – як на це відреагував пілот.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ