Японський блогер

Хотів заробити на лікування собаки: блогерка з великими грудьми виявилася 37-річним чоловіком – відео

muneniku_chiharu / Instagram

Японець прикинувся дівчиною, бо вирішив, що красуням легше залучати аудиторію

Японська YouTube-блогерка із ніком Chiharu, яка за кілька місяців зібрала майже 20 тисяч підписників, виявилася чоловіком. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Oddity Central.

На каналі Chiharu було викладено кілька відео, на яких приваблива жінка із великими грудьми займається фітнесом.

В усіх роликах акцент зроблено саме на груди, на обличчі людини завжди була маска і вона нічого не говорила. Тому й не дивно, що глядачі подумали, що це жінка.

Однак згодом сам блогер вирішив зізнатися в обмані і записав відео без маски.

37-річний японець розповів, що після початку пандемії коронавірусу його доходи значно зменшилися. Згодом у його улюбленого собаки діагностували рак і йому знадобилися гроші на лікування. Тож чоловік вирішив стати відеоблогером.

Чоловік подумав, що найлегше залучити аудиторію молодим привабливим дівчатам. Тому він придбав перуку і силіконовий протез, який імітує жіночі груди великого розміру - доволі реалістичний, до речі.

Але, коли на його канал почали активно підписуватися люди, він замислився над етичністю свого вчинку.

Після публікації викривального відео від каналу відписалося одразу 2 тисячі людей, але частина глядачів підтримали Chiharu.

Поки невідомо, чи продовжуватиме чоловік записувати відео і в якому напрямку розвиватиме свій блог. Однак деякі глядачі відзначили, що він міг би навчити багатьох своїх трюків з макіяжем.

Нагадаємо, це не перша схожа новина із Японії за останній час. Нещодавно виявилося, що популярна молода байкерка - це насправді 50-річний чоловік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ