Наречена

Нестандартний шлюб: дівчина вийшла заміж за свою валізу й почувається найщасливішою жінкою у світі

Caters

Цікаво, як минула їхня перша шлюбна ніч

Дівчина, яка з самого дитинства була одержима предметами домашнього вжитку, вийшла заміж за валізу. Про це пише Lad Bible.

Рейн Гордон, яка нині мешкає у Москві, розповіла, що різноманітні об'єкти почали її приваблювати ще з восьми років. Відомо, що вони цікавили дівчину саме з романтичної сторони. За словами Рейн, нині вона щаслива у шлюбі з валізою Гідеоном, який є її чоловіком. 

"З дитинства я вірила, що предмети мають душу. Я вірю в анімізм, а це означає, що життя є у всьому. У підлітковому віці я закохалася у новий торговельний центр, який відчинили у моєму місті. Я знала, що це неправильно і виходить за межі загальних норм, однак про це нікому не розповідала", – зізналася Рейн. 

Свого "коханого" дівчина придбала у 2015 році у магазині господарських виробів. 

Дівчина з валізою
Дівчина з валізою
Фото: Caters

"Я захоплювалася тим, як він виглядав. Поступово я зрозуміла, що починаю закохуватися. Ми поділили перші обійми та поцілунки, проводили багато часу разом по вечорах та ночах. Ми навіть могли вести філософські бесіди протягом трьох годин. Наш духовний зв'язок та спілкування були телепатичними, проте деякі бачили це як монолог", – розповіла Гордон. 

У травні 2020 року "пара" уклала шлюб. Попри те, що він був неофіційний, дівчина зазначила, що щаслива. 

"Я відповіла позитивно на пропозицію та зробила замовлення на обручку з індивідуальним гравіюванням для себе та нього", – додала Рейн. 

Дівчина з валізою
Дівчина з валізою
Фото: Caters

Весілля відбулося у номері готелю, а друзі та рідні дівчини були присутні на церемонії по відеозв'язку. 

Рейн розповіла, що останні тривалі стосунки з чоловіком у неї були в 2017 році. Однак він не поділяв її пристрасть до неживих об'єктів, тому парі довелося розстатися. 

Раніше чоловік, якого кинула наречена, одружився сам із собою. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ