Сахар Табар

Моторошного двійника Анджеліни Джолі засудили до 10 років ув'язнення

Daily Mail

Сахар Табар всього 19 років

Мешканку Ірану Сахар Табар, відому як двійник Анджеліни Джолі з моторошною зовнішністю, засудили до десяти років позбавлення волі. Про це пише Daily Mail.

Дівчину звинуватили у богохульстві, підбурюванні до насильства, отримуванні статків нелегальними способами та заохоченні корупції серед молоді. Іранська журналістка Масіх Алінеджад поговорила з адвокатом Табар, який підтвердив вирок дівчини. 

Сахар навіть звернулася до американської акторки з проханням про допомогу. 

"Сахар Табар всього 19 років. Її мати щодня плаче, аби звільнити невинувату дочку. Люба Анджеліна Джолі. Нам потрібна ваша допомога", – написала журналістка. 

Фатіма Хішванд, відома за псевдонімом Сахар Табар, стала відомою у 2018 році, після публікації фото, на якому вона була схожа як на Анджеліну Джолі, так і на зомбі. Дівчина потрапила за ґрати після арешту в 2019 році. 

Сахар Табар
Сахар Табар
Фото: Daily Mail

17 березня Іран вирішив звільнити понад 85 тисяч ув'язнених, зокрема, через політичні драми. Уряд зробив це заради усунення коронавірусної інцекції. Однак Сахар відмовилися відпускати на час епідемії. 

Раніше штучний інтелект створив "двійника" Цукерберга. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ