Чоловік та дружина

Жінка подала на розлучення, оскільки 20 років тому її чоловік працював у вихідні

Фото mirror.co.uk

Нині 64-річний чоловік готує відповідний позов до Верховного суду Англії

Мешканка Британії розлучилася з чоловіком через його постійну роботу на вихідних. За її словами, його не було вдома на святах, і чоловік не бачив, як ростуть їхні діти. Про це пише The Mirror.  

Чарльз Айє-Кумі впевнений, що його права були порушені, оскільки шлюб було розірвано тільки з однієї сторони. Колишня дружина, що подала на розлучення, посилається на "нерозумну поведінку" чоловіка. 

Нині 64-річний британець має позиватися до Верховного суду Англії. Крім цього, він поскаржився на "занадто просте" законодавство у сфері розірвання шлюбу. При цьому Айє-Кумі стверджує, що жінка мала на увазі період 20-річної давнини, коли він працював забагато, аби виплатити іпотеку. 

"Я знаю, що пропустив кілька родинних свят і працював з клієнтами 24/7, на вихідних та пізно ввечері. Саме цим я відрізняюся від великих компаній, що виконують таку ж роботу, що і я", – розповів британець. 

Раніше Дивогляд дізнався, як розлучення впливає на здоров'я жінки. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ