Курка

Чарівна їжа: чоловік вийшов з коми після згадки його улюбленої страви

volynpost.com

Чіу два місяці перебував у комі після того, як потрапив у ДТП

У Тайвані чоловік вийшов з двомісячної коми після слів "куряче філе" – його улюбленої їжі. Про це пише Taiwan News.

18-річний молодий чоловік Чіу потрапив у серйозне ДТП під час їзди на скутері. Зазначається, що через зіткнення він отримав серйозне пошкодження кількох органів, включно з розривом селезінки, правої нирки та печінки. Після екстреної госпіталізації лікарі заявили, що у нього кома третього ступеня. 

Всього Чіу переніс шість операцій. Медсестра у лікарні розповіла, що пацієнт постійно "бився з богом смерті" разом з його родиною, що молилася, аби він швидше прокинувся. Під час чергового візиту брат хворого пожартував, що збирається з'їсти його улюблену страву – куряче філе. Після цих слів пульс Чіу почав пришвидшуватися, а потім він почав приходити у свідомість. Його життєві показники раптово стабілізувалися. 

Наразі тайванець вже виписався з лікарні. Нещодавно він приходив до працівників медичного закладу та приніс їм торт на знак вдячності за порятунок свого життя. 

Раніше сторож дитячого садка спіймав хлопчика, який випав з третього поверху. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ