Дональд Трамп

Цікаво, чи знає він, що це за пісня: Трамп влаштував запальні танці під гей-гімн

Shutterstock

Можливо, Трампу вона так припала до душі, бо там постійно звучить фраза "Young man" - "молодий чоловік"

Президент США Дональд Трамп закликав американських виборців проголосувати за нього, записавши ролик, у якому зібрав фрагменти із різних своїх виступів, де він танцює під пісню YMCA гурту Village People.

Ця пісня, записана у 1978 році, вважається неофіційним гімном ЛГБТ-спільноти у всьому світі.

YMCA розшифровується як Young Men's Christian Association - Християнська асоціація молодих людей. Це одна з найбільших християнських молодіжних організацій у світі, однак у 70-80х роках вона набула репутації як місце для зібрань гей-спільноти. А образи, у яких учасники гурту Village People знілися у кліпі на пісню, лише підігріли це твердження. Тож дуже швидко пісня стала своєрідним гей-гімном.

Цікаво, що Трамп під час своїх передвиборчих виступів так часто використовував цю пісню, що лідер Village People Віктор Вілліс навіть закликав його припинити це робити, бо гурт не підтримує кандидата республіканців.

Можливо, Трампу вона так припала до душі, бо там постійно лунає фраза "Young man" - "молодий чоловік".

Але, варто зазначити, пісня настільки запальна і весела, що важко втриматися, щоб не почати підспівувати і пританцьовувати.

3 листопада у США відбулися президентські вибори. Станом на 14:00 4 листопада, Трамп набирає 213 голосів виборців, а його конкурент із Демократичнорї партії Джо Байден - 238 голосів. Для перемоги кандидату потрібно набрати щонайменше 270 голосів виборців. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ