Євробачення-2024

Фінал Євробачення-2024: як проголосувати за свого фаворита – відеоінструкція

Eurovision World

У суботу, 11 травня, у шведському місті Мальме прогримить фінал цьогорічного Євробачення

Як проголосувати за свого фаворита у фінальному етапі конкурсу – розповідає "Дивогляд".

Цього року Україну на наймасштабнішому пісенному конкурсі Європи представляє дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею "Teresa & Maria". Дівчата успішно пройшли далі за результатами голосування у першому півфіналі та вже готуються змагатися за перемогу у фінальному етапі.

Читайте також: Україну "зливають" на Євробаченні-2024 – українська кліпмейкера назвала виступ аlyona аlyona і Jerry Heil "плямою смерті"

Глядацьке голосування розпочнеться одразу після виступу першого учасника фіналу на сцені Євробачення. Для того, щоб віддати голос за свого фаворита треба завантажити застосунок Eurovision Song Contest, або ж просто надіслати SMS на номер 7576 з порядковим номером виступу обраного учасника.

Читайте також: Фінал Євробачення-2024: під яким номером виступить Україна

Представники країн, які не беруть участь у Євробаченні-2024, можуть проголосувати за свого фаворита в рамках блоку "Решта світу" майже за 24 години до фіналу. Лінії онлайн-голосування на сайті www.esc.vote відкрилися після завершення другої генеральної репетиції.

Як голосувати у фіналі Євробачення-2024 – відеоінструкція:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що букмекери оновили прогнози щодо переможця Євробачення-2024 перед фіналом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ