Євробачення-2024

Фінал Євробачення-2024: коли виступить Україна та що таке "вибір продюсера"

Eurovision World

Вчора пройшов перший півфінал міжнародного музичного конкурсу "Євробачення-2024", де було визначено першу десятку фіналістів – серед них alyona alyona та Jerry Heil

Після оголошення результатів, першим фіналістам довелося взяти участь у жеребкуванні, щоб визначити порядок виступів. Таким чином, було встановлено, в якій частині фіналу вони виступатимуть, повідомляє "Дивогляд".

Отже, у першій половині фіналу, яка охоплює номери від 1 до 13, на сцену вийдуть учасники з Литви, Ірландії та Люксембургу. У другій частині, яка включає номери від 14 до 26, свої виступи представлять артисти зі Словенії, Фінляндії та Кіпру.

Водночас, Україна, Сербія, Португалія та Хорватія отримали "вибір продюсера", тобто порядок їхніх виступів буде визначений організаторами шоу. Країни "Великої п'ятірки" не брали участь у жеребкуванні, оскільки вони автоматично отримали "вибір продюсера".

В цілому, це нововведення було впроваджено цього року з метою зробити фінал більш динамічним. Організатори "Євробачення-2024" пояснили, що метод жеребкування не завжди забезпечував цікавий порядок виступів, аби уникнути послідовного виступу фаворитів. Тому вони вирішили впровадити "вибір продюсера".

Раніше "Дивогляд" розповідав про виступи учасників першого півфіналу Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ