Сюй Яо засуджено до смертної кари

У Китаї продюсера популярного серіалу Netflix засудили до смертної кари

deadline.com

Чоловіка звинувачують у свідомому вбивстві свого колеги

Колишнього керівника ігрової компанії Yoozoo Games і продюсера серіалу "Завдання трьох тіл", який виходив на Netflix, Сюй Яо засудили до смертної кари. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Deadline.

Китайська ігрова компанія була пов'язана з серіалом "Гра престолів". Повідомляється, що Сюй Яо звинувачують у вбивстві засновника компанії Yoozoo Games Ліна Ци, якого, за інформацією суду, отруїли у грудні 2020 року.

Після випитої чашки отруєного чаю пуер Лін відчув нудоту і був госпіталізований. За 10 днів після цього він помер. У чашці, з якої пив Лін Ци, виявили отруту риби фугу, ртуть і щонайменше три інші смертельні речовини.

Ще четверо людей, які також вживали отруйний напій у період з вересня по грудень 2020 року, захворіли, але смертельних випадків серед них зареєстровано не було. У заяві суду йдеться про те, що ймовірною причиною такого вчинку могла стати суперечка між Сюєм Яо і ще двома його колегами.

Сюй Яо був затриманий за кілька днів після отруєння Ліна Ци. Повідомляється, що компанія Yoozoo має права на екранізацію популярної китайської науково-фантастичної трилогії "Завдання трьох тіл", а Сюй Яо є головою дочірньої компанії, що відповідає за пов'язаний з нею бізнес.

У вересні 2020 року компанія Yoozoo Games дозволила стрімінговій платформі Netflix виробляти адаптацію трилогії, продюсерами якої є творці "Гри престолів" Девід Беніофф і Д.Б. Вайс. Лін Ци посмертно визнаний виконавчим продюсером фільму "Проблема трьох тіл".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що голлівудську акторку родом з України оштрафували, бо вона відмовилася зіграти росіянку в серіалі Netflix.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ