Гурт "Антитіла"

Український гурт "Антитіла" анонсував концерт у Криму – фото

antytila_official / Instagram

"Так, вам не здалося. Антитіла оголошують концерт у Криму"

Український гурт "Антитіла" анонсував концерт у Криму, який наразі перебуває під російською окупацією, передає "Дивогляд".

На офіційній сторінці гурту в Instagram з'явився допис з анонсом концертного шоу, яке відбудеться на стадіоні "Авангард" у кримській Ялті.

"Так, вам не здалося. Антитіла оголошують концерт у Криму. В Українському Криму. Ми відкриваємо передпродаж на перше велике стадіонне шоу в Ялті", – йдеться у дописі.

Користувачі мережі спочатку були спантеличені такою новиною, але водночас зраділи. Стадіонне шоу заплановане на 23 серпня 2024 року. Музиканти з впевненістю заявили, що до того часу півострів буде деокуповано.

"Антитіла впевнені, що влітку 2024 року ми всі зможемо зібратися у звільненій від російських окупантів українській Ялті і прикрасити жовто-блакиттю, сучасною українською музикою усе Південне узбережжя Криму".

"Ми завжди знали, настане день і ЗСУ повернуть контроль над Кримськими степами, Аюдагом, мисом Фіолент, Генуезькою фортецею та Ластівчиним гніздом (або просто Кримом). І ми обов'язково усі приїдемо туди з нашими коханими, дітьми та друзями", – написали музиканти.

Варто відмітити, що учасники гурту "Антитіла" з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну взяли зброю до рук і вирушили на захист нашої країни. Спочатку вони перебували в лавах ТРО, а згодом були перенаправлені до Харкова.

Через шість місяців їх відкомандирували з передової, щоб вони мали можливість повернутися до творчості і допомагати нашій державі на культурному фронті. Відповідне розпорядження віддав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що гурт "Антитіла" представив кліп, який знімали на фронті.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворог подорослішав за рік війни. На Запорізькому напрямку стоїть кадрова російська армія – Денисов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ