Гурт "Антитіла"

Музиканти гурту "Антитіла" йдуть з передової і повертаються до творчості

antytila_official / Instagram

З перших днів війни музиканти захищали Україну

Музиканти українського гурту "Антитіла" повертаються з передової до творчості. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Фронтмен гурту Тарас Тополя та його колеги з гурту "Антитіла" з перших днів війни захищали Україну. Спочатку вони перебували в лавах ТРО, а згодом були перенаправлені до Харкова.

Через шість місяців їх відкомандирували з передової, щоб вони мали можливість повернутися до творчості і допомагати нашій державі на культурному фронті. Відповідне розпорядження віддав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний:

"Розпорядженням головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного "Антитіла" відкомандировані до Києва із зони бойових дій на півночі Харківщини. Музиканти вже взяли участь у заходах, присвячених Дню Незалежності України, на черзі важливі мистецькі акції за кордоном та соціальна робота, особливо важлива для держави", – йдеться у повідомленні на акаунті гурту.

Попри це, Тарас Тополя, Сергій Вусик та Дмитро Жолудь продовжуватимуть служити в лавах 130 батальйону територіальної оборони. Однак, на передову, не виходитимуть.

"Антитіла" також створили свій благодійний фонд, за допомогою якого збиратимуть фінанси для забезпечення ЗСУ і 130 батальйону, а також для підтримки дітей загиблих побратимів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що гурт "Антитіла" присвятив свою пісню вбитим на війні батькам.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ