Хаяо Міядзакі

Легенда повертається: анонсовано новий мультфільм Хаяо Міядзакі

Фото з відкритих джерел

10-річна пауза добігає кінця

Студія Studio Ghibli анонсувала новий мультфільм Хаяо Міядзакі, створений за романом "Як поживаєте?" (Kimitachi wa Dou Ikiru ka?) 1937 року японського письменника Гендзабуро Йосіно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на саму студію.

Сюжет книги розповідає про 15-річного хлопчика з Токіо, який втратив батька та почав жити з дядьком. Роман присвячено темам духовного зростання та переживань через втрату близьких.

Мультиплікатор стверджує, що глядачів очікує "фентезі величезних масштабів". Над проєктом працюють понад 60 аніматорів.

Для Міядзакі, якого часто називають азійським Волтом Діснеєм, цей мультфільм стане останньою стрічкою, після чого він припинить виробляти повнометражні фільми.

Зазначимо, що в Японії творець став популярним завдяки повнометражним анімаційним шедеврам "Навсікая з Долини Вітрів" (1984), "Небесний замок Лапута" (1986), "Мій сусід Тоторо" (1988), а на заході ‒ після випуску "Принцеса Мононоке" (1997) і "Віднесені привидами". Остання робота мультиплікатора ‒ "Вітер дужчає" (2013).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явилися перші кадри нового фільму Крістофера Нолана.

Дивіться також відео 5 каналу: Ракети по базі під Брянськом! Мелітополь: міст "втомився". Безконтактний дрон-полон. 293 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ