Юрій Батурин

"Я їм ворог": популярний російський актор, родом з України, розповів про батьків, яких обстрілюють окупанти

yuribaturin_sniperfate25fan / Instagram

Уродженець Кіровоградської області підтримує путіна та його злочини

Відомий російський актор, родом з України, Юрій Батурин розповів, що після початку війни його спілкування з батьками, котрі перебувають в Україні, припинилося. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

"Я їм ворог. Не спілкуюся з ними з 24 лютого. Насилу розумію, чому мене там вважають зрадником. Зараз мої батьки просто доживають в цій нинішній Україні, не живуть. Їм вже говорили оточуючі, мовляв, як же так, що з Юрою. Не спілкуюся з ними, тому що не хочу провокувати хворих людей, які там перебувають. Живу з думкою, що вони просто в полоні. Я думаю про рідних кожен день, повірте мені"

Батурин себе вважає російським актором, який має українське походження. Також артист стверджує, що після закінчення війни він знову спілкуватиметься з родичами з України.

Зазначимо, що Юрій народився у 1972 році у Кіровоградській області. Його кар'єра почалася в Україні, але у підсумку він переїхав до росії та став фанатом путінського режиму.

Раніше "Дивогляд" писав, що Міла Куніс розповіла, як її 8-річна донька відреагувала на своє українське походження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ