Майлі Сайрус

У Майлі Сайрус посеред концерту сповз топ, оголивши груди – відео

mileycyrus / Instagram

Співачка достойно вийшла із ситуації

У відомої американської співачки Майлі Сайрус стався конфуз під час концерту у новорічну ніч в Маямі. Посеред виступу у неї сповз топ, оголивши груди. Про цей інцидент написав CNN, передає "Дивогляд".

Сайрус кілька разів перевдягалася на концерті Miley's New Year's Eve Party. Так, коли вона змінила черговий образ, виявилося, що зав’язки на її сріблястому топі погано зав’язані й одяг просто зісковзнув.

Співачка спіймала топ і прикрила груди рукою. І при цьому вона незворушно продовжувала співати. Майлі швидко зайшла за лаштунки і через кілка секунд повернулася на сцену у червоному піджаку на голе тіло.

Артистка з гумором відреагувала на інцидент і заспівала під музику одного зі своїх хітів:

"Зараз всі точно на мене дивляться. Але на мені все ще найбільша кількість одягу, що я коли-небудь одягала на сцені".

Згодом співачка сказала зі сцени, що цей інцидент став для неї справжнім уроком на 2022 рік.

"Сьогоднішнє шоу – це про те, щоб бути гнучким, стійко витримувати всі удари та отримувати максимум користі навіть за найгірших обставин. Ми всі навчилися бути готовими до несподіванок, і замість того, щоб вважати це проблемою, давайте бачити можливість", – заявила Сайрус, привітавши всіх з Новим роком і побажавши всім щастя-здоров’я.

У своєму Instagram вона також виставила кілька фото з підписом: "Я мала чудовий вигляд у цьому топі, який не затримався на мені довго".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як співачка Адель допомогла хлопцю освідчитися своїй коханій під час концерту.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ