Морський лев

Позаземна пристрасть: через спарювання морських левів поліція обмежила рух на дорозі – фото

Shutterstock

Навколо тварин розмістили металеву огорожу, але вони не стрималися та продовжили інтимні справи на волі

На Фолклендських островах правоохоронці вимушено перекрили рух вулицею, бо посеред дороги займалися сексом морські леви. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося у столиці островів Стенлі, де на тротуарі помітили спаровування тварин. Саме тому поліція розмістила там металеву огорожу, щоб морські леви утримувалися на цьому місці. Однак, закохані вирвалися на волю і продовжили займатися сексом посеред проїжджої частини.

На щастя, поряд був фотограф Дженті Сіна, який фіксував цю подію. Правоохоронцям довелося встановити на дорозі конуси, щоб тварини не постраждали від машин. Після завершення інтимної справи морські леви вирушили до моря.

Зазначимо, що на Фолклендських островах живе багато морських левів. Вони починають тут жити під кінець вересня, коли починається їх сезон розмноження, який триває до Нового року. Потім вони зайняті вирощування своїх малят на суші. Десь у середині весни ці створіння вирушають зі своїми дорослими дитинчатами у відкрите море.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як зебра спарувалася з віслюком і народила незвичного малюка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ