Біллі Айліш

"Вівторок – це фіолетовий круг": Біллі Айліш розповіла, що має рідкісну особливість мозку – відео

billieeilish / Instagram

Феномен мозку властивий не лише співачці, а також її родичам

Популярна американська артистка Біллі Айліш зізналася, що її мозок має рідкісну особливість – синестезію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Співачка каже, що це властиво їй, її брату та батьку. Таких людей називають синестетами. Мова йде про індивідів, які все оточення мимоволі асоціюють з конкретним кольором, геометричною фігурою або числом.

За словами Айліш, вона та її родичі інакше сприймають речі та події, якщо порівнювати зі звичайними людьми. Наприклад, замість телеведучого Джиммі Феллона, з яким співачка говорила про особливість свого мозку, вона бачила вертикальний коричневий прямокутник, а також букви M і J.

"У нас бувають такі розмови, де я кажу, що вівторок – це фіолетовий круг, а мій тато каже, що це помаранчевий квадрат або що-небудь ще. Ми сперечаємося про те, що є що. Це дуже нерозумно", – зізналася Біллі.

Зазначимо, що синестезією називають нейрологічний феномен. У людей, яким він властивий, коли дратується один орган почуттів, виникають відчуття, які характеризують інший орган почуттів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск страждає від рідкісного захворювання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ