Святослав Вакарчук і Альона Савраненко (alyona alyona)

"Країна дітей": "Океан Ельзи" й alyona alyona випустили новий кліп – відео

okeanelzy_official / Instagram

Кліп присвячується "дітям України, які постраждали внаслідок війни на сході країни, збройних конфліктів, терактів"

На YouTube-каналі українського гурту "Океан Ельзи" з'явився кліп на пісню "Країна дітей", яку записали за участю реп-виконавиці alyona alyona. Його опублікували 1 червня, коли у світі святкують День захисту дітей. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Країна дітей" – присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни на сході країни, збройних конфліктів, терактів. Прем’єра в День захисту дітей – це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їх безвідповідальних та жорстоких рішень", – сказано в описі до кліпу.

Текст написали Сергій Жадан і Альона Савраненко (alyona alyona), а ось автором музики став лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Безпосередньо відеоряд з дітьми від 8 до 13 років знімали у місті Лисичанськ, що на сході країни.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з'явився новий кліп рокера, фронтмена груп Rammstein і Lindemann, Тілля Ліндеманна, який називається Ich hasse Kinder ("Я ненавиджу дітей").

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ