Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес

Нареченого Джей Ло звинуватили у фінансових махінаціях та рекеті – подробиці

Us Weekly

Позивачем виступив брат його колишньої дружини

Нареченого відомої виконавиці Дженніфер Лопес звинуватили в шахрайстві та рекеті. На Алекса Родрігеса подали до суду. Про це пише The Daily Mail. 

Відомо, що позивачем став брат колишньої дружини Родрігеса. Сума позову становить $50 мільйонів. Брат звинуватив Родрігеса у шахрайстві зі страховкою, захопленні імперії нерухомості та "злочинній діяльності".

Відомо, що спортсмен одружився із Синтією Скертіз на початку 2000-х. Тоді він заснував з її братом спільний бізнес. Родрігес мав 95% акцій, а брат Скертіз – 5%. З 2005 року частка брата йшла на розвиток справи, а не на його особистостей рахунок.Тепер чоловік звинувачує Родрігеса у тому, що він втратив чималі гроші.

"Алекс Родрігес – серійний шахрай і брехун. Після того, як Алекс обдурив свою дружину Синтію, він увів в оману свого швагера під час їхніх партнерських відносин з нерухомістю", – йдеться в судових документах.

За словами адвокатів Родрігеса, вони оскаржуватимуть це рішення. Нині адвокат відхилив прохання бейсболіста спростувати звинувачення в рекеті проти нього. Саме тому судова справа  триватиме. 

Раніше нареченого Дженніфер Лопес запідозрили у зраді. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ