Суперзірка

Скільки заробляє найпопулярніший артист України – Forbes

Shutterstock

За 2019 рік співак дав 50 концертів

Журнал Forbes у своєму листопадовому номері опублікував статтю, у якій розповідається про найбільш високооплачуваного артиста України. Про це пише Liga.net.

За даними Forbes, у 2019 році Олег Винник провів 50 концертів і зумів заробити за них від 5,6 до 7 млн доларів. Це найбільша сума серед усіх українських зірок.

У 2020 році заробітки співака значно скоротилися через пандемію коронавірусу. Цьогоріч він дав лише один онлайн-концерт на НСК "Олімпійський", на який було продано 79 тисяч віртуальних квитків вартістю від 7 до 20 доларів.

Олег Винник
Олег Винник
Фото: olegg.vynnyk / Instagram

Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях дешевших за 100 тисяч доларів, а 45-хвилинний виступ співака на новорічному корпоративі обійдеться в 50 тисяч доларів.

Однак команда Винника дуже економно витрачає прибутки. Наприклад, кліпи знімають тільки через 1,5 роки після виходу пісні і лише у тому випадку, якщо вона стала хітом.

У Олега Винника 2,5 млн підписників у соцмережах. За даними сервісу моніторингу соцмереж SemanticForce, 95% відгуків на його сторінках в Facebook і Instagram позитивні.

При цьому залучення аудиторії на сторінці в Facebook - 2,4%. Більше серед українських виконавців тільки у Святослава Вакарчука, який вважається не лише співаком, а й політиком.

Нагадаємо, у жовтні журнал Forbes оприлюднив список найбільш високооплачуваних акторок світу. Виявилося, що жінки-актори заробляють у середньому вдвічі менше, ніж чоловіки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ