Джастін Бібер

"Я дійсно був схильний до суїциду": популярний співак розповів про депресію та бажання померти – відео

скріншот

Мета викладеного на YouTube ролику – привернути увагу до проблем ментального здоров'я

Канадський поп-співак, відомий за своїм хітом "Baby", Джастін Бібер чесно поділився перед аудиторією своїми ментальними проблеми та суїцидними думками. Про це він розповів у своєму документальному фільмі на YouTube

Співак зізнався, що мав тривожні думки та постійно відчував нестерпний біль у найбуремніші часи його життя. 

"Були часи, коли я дійсно був схильний до суїциду. Мовляв, мужик, цей біль коли-небудь пройде? Це було так послідовно, так невпинно. Я страждав. Так що, чувак, я б вважав за краще не відчувати цього", – зізнається Бібер у відеоролику. 

Згодом артист зазначив, що вирішив поділитися своїм минулим, аби звернути увагу на потребу суспільства відверто говорити про ментальні проблеми і не боятися звертатися по допомогу. 

«Я просто закликаю людей, якщо їм самотньо, говорити про це. Бажано в голос.В цьому і є свобода. Я міг би уникнути цього сильного болю», – додав Бібер.

Читайте також: Солодке провокує агресію та біполярний розлад 

Як говорить співак, подолати тривожність йому вдалося завдяки молитвам, медитації та музиці. 

"Я молюся і медитую. Пишу музику, слухаю музику. Музика дуже потужна, вона дійсно може допомогти вам, коли ви відчуваєте себе пригніченим", – розповідає артист.

Наразі ролик на YouTube переглянуло вже 3 мільйони користувачів. 

Раніше Джастін Бібер зворушливо привітав дружину з річницею шлюбу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ