Сергій Жадан

"Вова пензлює до Ростова": "Жадан і Собаки" випустили новий хіт

zhadanisobaki / Instagram

"Всі збіги в іменах, прізвищах та геолокаціях – випадкові"

Гурт "Жадан і Собаки," солістом якого є відомий український письменник Сергій Жадан, випустив нову пісню під назвою "Вова".

В описі до відео вказується, що випущена на старті чергової передвиборчої кампанії, пісня присвячена відносинам  влади та громадянського суспільства.

"Твір побудовано як алюзію на класичну античну драматургію, де тезою є героїчні монологи очільника (в нашому випадку – колективного підсвідомого Вови), а антитезою – хорова відповідь електорату. Фіналом композиції є природне переживання катарсису з переходом в апофеоз: електорат тривожно проводжає очільника в довгий і сповнений пригод шлях до його ментальної Валгали (в нашому конкретному випадку – до Ростова), очільник натомість усвідомлює всю марноту марнот і не надто цьому опирається", - зазначили автори.

При цьому вони підкреслюють, що всі збіги в іменах, прізвищах та геолокаціях – випадкові, а  
"думка авторів не обов'язково збігається з думкою ліричного героя. Відео може ображати естетичні, духовні та соціокультурні запити реципієнта".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ