Бактерії

Вбивають за лічені дні: небезпечні бактерії розповсюджуються Японією – лікарі розповіли про симптоми та профілактику

cellenion.com

Певна категорія людей має підвищений ризик захворіти

У Японії поширюється небезпечна хвороба, спричинена рідкісною "м'ясоїдною бактерією", яка здатна вбити людину протягом 48 годин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

У Національному інституті інфекційних захворювань розповіли, що кількість випадків синдрому стрептококового токсичного шоку на 2 червня досягла 977, що перевищує рекордні 941 випадок, зареєстровані протягом усього минулого року.

Група А стрептокок зазвичай викликає набряк і біль у горлі у дітей, відомі як "ангіна". Водночас деякі штами цієї бактерії можуть спричиняти швидкий розвиток симптомів, включаючи біль і набряк кінцівок, лихоманку, низький кров'яний тиск, некроз, проблеми з диханням та органну недостатність. Відомо, що люди старше 50 років мають підвищений ризик захворіти.

"Більшість смертельних випадків настає протягом 48 годин", – сказав професор інфекційних захворювань Токійського жіночого медичного університету Кен Кікучі.

За словами Кікучі, при нинішніх темпах поширення кількість випадків захворювання в Японії може досягти 2500 цього року, а рівень смертності становитиме 30%. Він наголосив на важливості дотримання гігієни та лікування будь-яких відкритих ран.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені зробили важливе відкриття про каву, яке руйнує міфи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ