Операція

Подолала понад 3 тис км: львівські нейрохірурги врятували 4-річну дитину, яка прибула з Північної Ірландії – фото

Перше медичне об'єднання Львова / Facebook

Дівчинка отримала необхідну підтримку

Нейрохірурги зі Львова успішно провели складну операцію з видалення частини півкулі мозку у 4-річної дівчинки із Північної Ірландії, яка страждала від важких судомних нападів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Першого медичного об’єднання Львова.

Сім'я дівчинки подолала понад 3 тисячі кілометрів, щоб звернутися за медичною допомогою до Центру нейрохірургії та лікування епілепсії у Львові, де їм надали необхідну підтримку. Це стало першим випадком пацієнта з-за кордону, який був прийнятий у цій клініці.

У 4-річної дівчинки Рейчел Гріббен була діагностована епілепсія з епілептичними спазмами, що характеризується розрядами по всій мозковій корі. Напади посилювалися з кожним місяцем, загрожуючи життю дитини.

"У пошуках порятунку батьки Рейчел натрапили на відомого американського нейрохірурга Люка Томича. Він сказав, що хірургічним шляхом дівчинку можна позбавити 80-90% нападів. І порадив ірландській родині звернутися за допомогою до команди українських спеціалістів, яку очолює досвідчений нейрохірург Дитячої Лікарні Святого Миколая Михайло Ловга", – розповіли лікарі.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі медики врятували військового, провівши справжню диво-операцію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ