консерви тунець

На Київщині виявили небезпечні консерви, що викликають параліч та судоми – Держпродспоживслужба

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві / Facebook

У одного пацієнта зафіксували ботулізм

В Україні виявили небезпечні консерви, вживання яких може спричинити параліч та судоми, передає "Дивогляд" із посиланням на Facebook Головного управління Держпродспоживслужби у Києві.

Ботулізм зафіксували у жителя Фастівського району Київської області. Пацієнт розповів, що напередодні вживав рибні консерви "Тунець у власному соку", які придбав в одній з торговельних мереж столиці. Хто є виробником продукції – не розголошують. 

З 19 січня 2024 року Головне управління Держпродспоживслужби у столиці розпочало позаплановий захід державного нагляду (контролю) операторів ринку, які здійснюють обіг цієї продукції з відбором зразків для лабораторного дослідження.

Наразі продукт зняли з реалізації, принаймні до отримання результатів лабораторних досліджень. Також було вжито необхідних заходів для усунення будь-яких загроз для здоров'я споживачів.

Небезпека ботулізму 

Ботулізм може виникнути в результаті вживання зіпсованих продуктів тваринного і рослинного походження, забруднених клостридіями фруктів і овочів, а також консервованих продуктів, ковбас, шинки та копченої риби.

Симптоми ботулізму можуть проявитися від кількох годин до кількох днів з моменту вживання продукту. Найчастіше, першими сигналами ботулізму є нудота, блювота, шлункові спазми, судоми діарея або закреп. У подальшому може виникнути параліч, який поширюється від голови до ніг.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерт назвав популярну рибу, яка провокує рак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ