Екстренна медична допомога

Як отримати першу медичну допомогу, коли немає мобільного зв'язку

5 канал / Час. Підсумки тижня

Через атаки та руйнування інфраструктури та підприємств, українці масово скаржаться на перебої зі зв'язком та світлом

У зв'язку з цим виникають складнощі з викликом служб порятунку. "Дивогляд" розповідає, як отримати медичну допомогу, якщо відсутній мобільний зв'язок.

"В результаті чергових російських обстрілів є перебої з постачанням електроенергії в різних регіонах. У деяких областях заклади охорони здоров’я почали працювати від генераторів", – йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я України. 

Через знеструмлення у деяких регіонах України виникають перебої з мобільним зв'язком, а тим паче мобільним інтернетом. У зв'язку з цим абоненти можуть не додзвонитися до служби швидкої медичної допомоги за номером 103.

Як отримати медичну допомогу, коли немає зв'язку?

  • заздалегідь прокладіть маршрут до найближчого медичного закладу і прямуйте до нього (якщо не лунає повітряна тривога і відсутня загроза авіаудару);
  • завжди тримайте при собі аптечку з усіма необхідними запасами ліків. Також краще покласти туди кровоспинний турнікет (при наявності);
  • ознайомтеся з інструкцією по наданню першої медичної допомоги;
  • дотримуйтеся рекомендацій, що стосуються надання медичної допомоги від експертів;
  • дізнайтеся у місцевих органів влади або безпосередньо у лікарні резервні номери телефонів на випадок, якщо 103 працюватиме з перебоями.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині пацієнтка лікарні двічі відключала свою сусідку від апарату ШВЛ, бо їй заважав шум.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ