Вакцинація дітей

В Україні дозволили вакцинувати підлітків бустером – МОЗ

Shutterstock

Йдеться про категорію підлітків від 12 до 17 років

В Україні офіційно дозволили щепити дітей бустерною дозою вакцини від коронавірусу, передає "Дивогляд" із посиланням на МОЗ.

Йдеться про категорію підлітків від 12 до 17 років. У Міністерстві відмітили, що вакцинацію бустером проводитимуть лише у випадку, якщо в Україні достатньо прапаратів у наявності. Це необхідно для того, щоб бустер могли отримати спочатку представники груп ризику. 

Неповнолітнім бустер рекомендований за 6 міс після отримання перших двох доз вакцини від коронавірусу. Якщо підліток отримав додаткову дозу вакцини, то бустер необхідно вводити за 3 міс після цього.
 
Зверніть увагу, що щепити дитину віком від 12 років дозволено препаратом Comirnaty/Pfizer і лише за згоди батьків. З 14ти років підліток може самостійно прийти на щеплення.
 
У МОЗ наголосили, що особливо важливим бустер є для підлітків, що страждають від хронічних захворювань. Як відомо, вони можуть ускладнити перебіг COVID-19.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї схвалили інгаляційну вакцину від COVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ