Хвора жінка

Понад 44 тис нових інфікувань за тиждень: в Україні спостерігають погіршення COVID-ситуації

Shutterstock

Перед цим показник був на 20% меншим

За останній тиждень в Україні зафіксували понад 44 тис нових підтверджених випадків інфікування на COVID-19, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на МОЗ.

У період з 19 по 25 вересня в Україні було 44 137 нових захворювань на коронавірус, що на понад 7 тис більше, у порівнянні з тижнем раніше.

"За минулий тиждень ми виявили понад 44 тисячі випадків коронавірусу, перед цим було майже 37 тисяч. Фактично зростання було на 20%. Перед цим зростання становило 50%", – відмітив головний санітарний лікар Ігор Кузін. 

Так, за тиждень 19-25 вересня в Україні:

  • госпіталізовано – 6667 осіб;
  • летальних випадків – 161;
  • одужали 23 591 осіб.

Разом із цим Кузін наголосив, що таке зростання інфікувань є традиційним для початку осені останні три роки. Особливе загострення варто очікувати наприкінці вересня – початку жовтня.

Разом із цим у МОЗ сподіваються, що цьогорічна осіння хвиля ковіду буде легшою за попередні. Таке цілком можливо, враховуючи охоплення вакцинацією:

"Водночас важливо, щоб якомога більше людей отримали бустерну дозу вакцини", – наголосив Кузін.

За минулий тиждень в Україні вакцинували 110 329 людей, що майже вдвічі, ніж позаминулого тижня. Серед них 18,2% отримали перше щеплення, 7,6% завершили повний курс вакцинації, 68,2% щепилися першою бустерною дозою, 6% – другою бустерною дозою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кількість захворювань на COVID-19 в Україні зросла на 50%.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ