Хвороба

Як уникнути поширення інфекції в умовах війни – МОЗ

Shutterstock

Бережіть себе

Через російське вторгнення в Україну значно зросла кількість внутрішньо переміщених осіб. Подібні умови несуть небезпеку через можливість спалахів і швидкого поширення інфекційних хвороб, а тому потрібно знати, як себе захистити у подібних умовах. Про це повідомляє "Дивогляд".

Зараз часто виникають великі скупчення людей у вагонах поїздів та в місцях для ночівлі. Окрім цього, часто немає нормального доступу до проточної води і засобів гігієни. Втім, у МОЗ зазначили, що навіть у таких умовах можна себе захистити.

Передусім важливо пам'ятати про фізичне дистанціювання, дотримання гігієни рук і органів дихання. Якщо є можливість, то продовжуйте користуватися масками.

Повторимося, але слідкувати за чистотою рук наразі – вкрай важливо. Обов'язково мийте їх перед вживанням їжі чи хоча б користуйтеся антисептиком/вологими серветками.

Окрім цього, не забувайте про респіраторну гігієну. Так, якщо ви кашляєте чи чхаєте – прикривайте рот і ніс (руками чи серветками). Після цього треба помити руки чи обробити антисептиком. Також у разі виникнення симптомів хвороби варто звернутися за медичною допомогою.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як уникнути переохолодження в умовах війни.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ