Швидка допомога

Не вдається викликати швидку допомогу – що робити у такій ситуації під час війни

Shutterstock

У цей важкий час люди особливо потребують допомоги медичних працівників

Українські медики продовжують виконувати свою роботу попри важку ситуацію в Україні. Сьогодні їхньої допомоги потребує величезна кількість людей, що значно ускладнює процес виклику швидкої допомоги.

"Дивогляд" повідомляє, що у Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як варто діяти українцям, якщо їм не вдається викликати швидку допомогу.

Перш за все, вивчіть місцевість у якій ви перебуваєте і приділіть увагу маршруту до найближчого медичного закладу. Якщо відстань до нього відносно невелика ви зможете дістатися туди пішки за потреби.

Складіть власну аптечку, у якій міститимуться базові медичні препарати, а також ті, яких ви регулярно потребуєте. Це також допоможе вам у важкій ситуації.

У період війни ситуації можуть виникати різні, тому заздалегідь вивчіть загальні правила надання першої медичної допомоги. Ймовірно, що з цими знаннями вам не треба буде викликати швидку.

Сьогодні кожен з мешканців України перебуває у шоковому стані та піддається паніці. Незважаючи на ситуацію, необхідно тримати себе під контролем і в жодному випадку не опускати руки.

Якщо ви часто страждаєте від панічних атак, то раніше "Дивогляд" розповідав, як можна боротися з цією проблемою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ