кава

Учені виявили новий зв'язок між кавою та смертю

pexels.com

Науковці порівняли різні категорії реципієнтів

Учені встановили новий зв'язок між кавою та смертністю. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

В процесі дослідження використали дані 10 639 осіб, що були зібрані з 2007 до 2018 року в рамках Національного дослідження здоров'я і харчування, проведеного Національним центром статистики охорони здоров'я.

Результат дослідження продемонстрував, що у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя і п'ють каву, ризик смертності знижується на 24% у порівнянні з тими, хто сидить понад шість годин і не вживає каву.

Науковці повідомили, що у реципієнтів, які не п'ють каву і сидять понад 6 годин на день, ймовірність померти від усіх причин була на 58% вищою ніж у тих, хто сидить менше шести годин на день.

Також дослідники заявили, що сидіння понад вісім годин на день напряму пов'язане з підвищенням ризику смертності від усіх причин на 46%, а з підвищенням ризику смертності від серцево-судинних захворювань – на 79%. Таких показників дійшли, порівнюючи реципієнтів з тими, хто сидить менше чотирьох годин на день.

"Крім того, ті, хто пив найбільше кави (понад дві чашки на день), продемонстрували зниження ризику смертності від усіх причин на 33% і ризику смертності від серцево-судинних захворювань на 54% порівняно з тими, хто не п'є кави", – йдеться у публікації.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені дослідили властивості популярного напою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ