98-річна українка назвала секрет довголіття та свою найбільшу мрію – фото

98-річна Олена Органіста з Хмельниччини, попри свій поважний вік, активно стежить за новинами з фронту через телебачення і радіо, а також іноді читає Telegram-канал своєї племінниці

Довгожителька веде щоденник війни, ретельно моніторить усі новини та перевіряє зведення Генштабу. Вона знає про міжнародну підтримку України та часто цитує Зеленського та Байдена. Вже заповнила декілька блокнотів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "ТСН".

"Таке сердечко в мене"

Нещодавно пані Олені виповнилось 98 років. Вона щоденно записує в блокнот усі зведення Генштабу про втрати російських військ і їхньої техніки, а вести щоденник вона почала одразу після початку повномасштабного вторгнення і вже списала декілька блокнотів. Каже, що таким чином переживає за наших захисників і підтримує їх.

"Дуже мені боляче. Вони так трудяться тяжко. Тільки подумати 7 тис. танків, а літаки, кораблі, тож все таки не мало. Трудяться і постаралися", – поділилася вона.

Коли пані Олена не стежить за новинами, вона займається в'язанням, пише мемуари і вірші. В дитинстві вона пережила Голодомор, а під час Другої світової війни у 16 років була вивезена на примусові роботи до Німеччини. Пізніше вона важко працювала в колгоспі та брала участь в освоєнні цілини в Казахстані, що залишило в неї лише негативні спогади про радянський режим.

Зараз пані Олена живе з племінницею вже сім років. Її племінниця Людмила Гоцуляк розповіла, що пані Олена була одинокою, без дітей, а її сестра і сім'я залишились на окупованій території з 2014 року. Коли пані Олена захворіла, племінниця забрала її до себе, і тепер вони живуть разом.

Олена Органіста не пропускає жодної політичної заяви та добре знає про американські літаки, яких дуже чекає. В перервах між новинами вона прогулюється у дворі серед своїх улюблених квітів. Секрет свого довголіття вона пояснює любов'ю до українців та України.

"Всі люди мені добрі, всіх люблю, всім допомагаю, таке сердечко в мене", – розповіла вона.

Її найбільше бажання – дожити до того дня, коли зможе написати у своєму щоденнику довгоочікуване слово "перемога".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Івано-Франківщині подружжя прожило 67 років у шлюбі та померло в один день.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше