Прапор росії

Сини російського священника хотіли воювати за Україну, але їх затримали

Pixabay

Чоловіків звинувачують у замаху на державну зраду

На росії трьох синів священника звинуватили в державній зраді за спробу перетнути кордон і приєднатися до Збройних Сил України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Другий західний окружний військовий суд розглядає матеріали кримінальної справи щодо трьох синів священника з Липецької єпархії, Ігоря Ащеулова. Чоловіків звинувачують у замаху на державну зраду через їхню спробу перетнути кордон і долучитися до бойових дій в Україні на боці ЗСУ.

Згідно з повідомленнями, Олексія, Іоанна і Тимофія Ащеулових обвинувачують за статтями кримінального кодексу рф: замах на державну зраду, спроба незаконного перетину кордону і спроба участі в діяльності терористичної організації. Слідство стверджує, що братів Ащеулових затримали в курській області, коли вони намагалися перетнути кордон з Україною з метою вступу до Збройних Сил України.

За даними картки справи, зареєстрованої на сайті суду, це сталося 4 червня. Поки що не призначено дату попередніх слухань.

Ігор Ащеулов є священником Липецької і Єлецької єпархії з 2004 року. Місцеві журналісти пишуть, що за час своєї служби він "неодноразово порушував розпорядження священноначалія", а його поведінка не відповідала статусу священника.

Зазначається, що сім'я Ащеулова – багатодітна, і місцеві жителі села Озерки часто бачили дітей голодними, вони пропускали навчання в школі. Згідно з висловлюванням сусідів, вони намагалися допомогти родині, але священник відмовлявся приймати допомогу.

У 2014 році комісія з питань опіки відвідала дім священника і відправила дев'ятьох неповнолітніх дітей до соціально-реабілітаційного центру через "недостатні умови для їхнього проживання". Через кілька тижнів дітей повернули до родини.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії вчителька розповідала школярам правду про Бучу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ