Інгрія

"Війна" всіх проти всіх: в Італії на вибори мера балотувалися 2/3 жителів села

Фото з відкритих джерел

Чинний мер залишається налаштованим оптимістично щодо своїх перспектив на виборах

У гірському селі Інгрія, неподалік від Турина в Італії, розгортається справжня політична вистава – на місцевих виборах балотується близько 2/3 жителів, включаючи навіть матір і сина, які опинились у протилежних таборах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Чинний 42-річний мер Ігор Де Сантіс, онук колишнього мера Інгрії, очікував основної конкуренції зі сторони опозиціонера Ренато Полетто. Але справжнім сюрпризом для чинного очільника став той факт, що в табір його опонента вирішила вступити рідна матір – 70-річна Мілена Кросассо, яка балотується на місце в новій міській раді.

Попри гостре політичне протистояння в родині, де син і мати виступають по різні боки барикад, обидві сторони запевняють, що це не впливає на їхні особисті стосунки. Кросассо пояснює своє рішення прагненням привнести "жіночий погляд" у місцеве самоврядування, водночас не послабляючи родинних зв'язків.

Невелике село Інгрія, розташоване в мальовничій долині Соани, як типовий гірський населений пункт, стикається з проблемами депопуляції, складнощами в наданні послуг та прибиранні снігу взимку. Однак з 2022 року, коли Інгрію визнали одним з найкрасивіших сіл Італії, виникла нова проблема – необхідність впоратись з лавиноподібним зростанням потоку туристів.

Мер Де Сантіс залишається налаштованим оптимістично щодо своїх перспектив на виборах, адже його основне завдання – зберегти бездоганну красу та спокій Інгрії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловіки прикинулися трансгендерами задля участі на виборах.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ