відкриття

Динозаври в Україні: біля Кременчука зробили сенсаційне відкриття – фото

2+2

"Але є ще дещо цікаве..."

У Кременчуцькому районі виявили свідчення того, що на території України колись мешкали динозаври. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "2+2".

Кілька років тому у Чкаловському каньйоні з'явилася порожнина великого розміру, яка нагадує печеру. Це стало наслідком того, що навесні розтанув сніг, і вода вимила верхній шар ґрунту. Місцеві жителі випадково натрапили на гігантський скелет.

На думку вчених, скелет належав брахіозавру – це найбільший доісторичний ящур. На додаток, неподалік від кісток знайшли яйця. У скам'янілих рештках збереглися обриси дитинчат, а в одному з яєць навіть помітно зародок.

Відкриття
Відкриття
Фото: Кременчук Today

Згідно з припущенням фахівців, скелет належав самці, яка охороняла своє гніздо. Відкриття підтвердило, що в доісторичні часи на території України мешкали динозаври. Майже повний скелет брахіозавра та його виявлення в Україні – це сенсаційна подія, оскільки щось схоже є великою рідкістю.

"Але є ще дещо цікаве – вік цих яєць лише чотири тисячі років. Тобто, під час льодовикового періоду цій істоті якимось чином вдалося врятуватися. То можливо вона така не одна?", – повідомили журналісти.

Раніше "Дивогляд" розповідав, чи можлива повторна поява динозаврів на Землі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ