Telegram

В Україні планують створити державний аналог Telegram – як він працюватиме

Depositphotos

"Це можливість отримати своєчасну швидку інформацію"

В Україні планують створити альтернативний месенджер, який використовуватиметься замість популярного Telegram. Про це на пресконференції заявив аналітик громадської організації "Аналітичний центр Інформаційних ресурсів" Олександр Олешко, передає "Дивогляд".

За словами аналітика, месенджер може працювати на базі застосунку "Дія".

"У нашої групи дослідників виникла така ідея створити проект, який базується на основі одного з найпопулярніших застосунків зараз в країні, який справді показав себе достатньо якісним зручним сервісом. Це є наш український "Дія", який розроблений на нашому українському коді українськими розробниками", – зауважив Олешко.

За словами аналітика, розглядається можливість створення окремого сервісу, який буде дещо схожий на "Кабінет військовозобов’язаного".

"Ми пропонуємо розробити, і маємо в цьому питанні великі напрацювання, такий додаток "Дія. Канали". Що дасть це для звичайного користувача? Це дасть для громадянина України можливість отримати своєчасну швидку інформацію, так само як вона отримується в "Телеграмі" чи в іншому месенджері, чи у Facebook-групі, від офіційних представників".

"Тобто ми можемо таким чином дати доступ і офіційним представникам громадських організацій чи державних установ, і інституцій, і засобам масової інформації", – зазначив Олешко.

Разом із цим, експерт відмітив, що на сьогодні розробка такого сервісу – це лише пропозиція. 

"Ми розробили реліз і проект пропозиції. Ми готові на фідбек", – сказав він.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці зможуть укладати шлюб по відеозв'язку в "Дії".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ