Додаток "Дія"

У "Дії" планують запустити сервіс з надання чотирьох видів соцдопомоги – кого це стосується

Shutterstock

У тестуванні сервісу візьмуть участь громадяни, які належать до однієї з цих категорій

На державному порталі "Дія" планують запустити сервіс з надання чотирьох нових видів соціальної допомоги, передає "Дивогляд" із посиланням на Міністерство соціальної політики.

Нові послуги стосуються:

  • тих, хто потребує допомоги при всиновленні дитини;
  • тих, хто потребує допомоги на дітей із тяжкими перинатальними ураженнями нервової системи, тяжкими вродженими вадами розвитку, рідкісними орфанними захворюваннями, онкологічними, онкогематологічними захворюваннями;
  • хворих на дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня;
  • дитини, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність.

Також сервіс передбачає надання допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. Соцдопомога передбачає й виплати на дітей одиноким матерям.

"Ми плануємо запуск сервісу в "Дія – Звернення" на чотири види допомог", – йдеться у повідомленні. 

У тестуванні сервісу візьмуть участь громадяни, які належать до однієї з категорій, що може претендувати на отримання принаймні одного з видів цієї допомоги, але ще не звертались до органів соціального захисту населення за її призначенням.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у "Дії" можна замінити старе посвідчення водія.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕ ЗАХОВАЮТЬСЯ! У БЕРДЯНСЬКУ "ТЄКУЧКА КАДРІВ". Ворог казиться: репресії містян 24/7. В. Дудукалов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ