Додаток "Дія"

У "Дії" можна буде купувати і продавати автомобіль

unsplash.com

Послуга буде активована вже незабаром

У застосунку "Дія" з'явиться можливість придбати і продати автомобіль. Про це розповів очільник МВС Ігор Клименко, передає "Дивогляд".

Як зазначив Клименко, для процедури купівлі-продажу "потрібні тільки продавець, покупець і два смартфони в них". Технічна експертиза під час продажу транспортного засобу буде потрібна лише у разі, якщо покупець сам захоче перевірити технічний стан авто. Водночас, експертиза залишається обовʼязковою під час першої реєстрації транспортного засобу.

Послугу купівлі-продажу автомобіля у "Дії" активують у вересні 2023 року.

Також з червня-2023 року реєстрацію авто здійснюватимуть в автосалонах. При купівлі транспорту можна буде отримати свідоцтво про його реєстрацію, а також номерний знак без відвідування сервісних центрів МВС.

Із серпня-2023 буде запущена онлайн-купівля номерних знаків, а транзитні номерні знаки скасують:

 

"Кожен громадянин зможе перевірити, які знаки є в наявності, забронювати їх онлайн на десять діб і придбати в зручний час".

"Транзитний номер може бути виданий тільки в разі, якщо громадянин сам захоче проїхатися на транзитному номері, наприклад, з Києва до Ужгорода й там вже зареєструвати автомобіль", – пояснив Клименко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо у "Дії" не відображаються водійські документи.

Дивіться також відео 5 каналу: ₴30 000 для ЗСУ: "Вирішили не платити всім. Це не правильно" – Ілля Несходовський

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ