Українські прикордонники

З України намагалися вивезти артефакти часів Стародавнього Риму – фото

Командування Об'єднаних Сил ЗС України

Одній зі знахідок може бути понад дві тисячі років

На кордоні на одному з пунктів пропуску впродовж одного дня виявили двох чоловіків, які спробували вивезти з України історичні цінності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державну прикордонну службу (ДПСУ).

Обидва інциденти трапилися у пункті пропуску "Могилів-Подільський", який знаходиться на кордоні з Молдовою. Прикордонники та митники викрили двох порушників. Вони намагалися незаконно вивезти предмети, які можуть мати культурну та історичну цінність.

Громадянин Молдови у віці 29 років спробував вивезти денарії у салоні свого автомобіля. Це було 98 монет Стародавнього Риму, вік яких може перевищувати дві тисячі років. Чоловік відмовився надати будь-які пояснення щодо походження цих монет.

Інший артефакт був у 63-річного українця, який намагався вивезти старовинну книгу "Збірка молитов та пісень", надруковану польською мовою у Перемишлі у 1896 році. Чи мають ці предмети культурну або історичну цінність, буде визначено експертизою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що з України намагалися відправити посилку, в якій був об'єкт віком понад 160 млн років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ