Рання весна

У деякі регіони України повернуться заморозки – прогноз синоптика

Shutterstock

"Стосовно заморозків, то в період з 4 по 6 квітня вони найбільш ймовірні у північних, центральних та місцями східних регіонах"

В Україну завітало весняне тепло, але вже зовсім скоро погода зміниться. Синоптик Ігор Кібальчич прогнозує у деяких регіонах заморозки, передає "Дивогляд" із посиланням на Погода УНІАН.

За словами експерта, впродовж останніх кількох днів було тепле африканське повітря:

"Зараз у нас, як для квітня, аномально тепла погода. Вона пов'язана із виносом теплого повітря з Африканського регіону. Але вже 3 квітня ситуація у нас в країні зміниться внаслідок того, що синоптичні процеси зміняться і повітряні потоки будуть переважати з північного заходу", – сказав Ігор Кібальчич.

Однак, синоптик пояснив, що тепле повітря з Африки вже зовсім скоро залишить територію України та зміниться похолоданням:

"Замість нього надійде більш холодне, скандинавське повітря. Воно рухається поступово на нашу територію. І починаючи із західних та північних областей, температура знизиться. В середньому на 5-10 градусів, це стосується як нічної, так і денної температури", – відмітив знавець.

Синоптик також попередив, що деякі регіони України накриють короткотривалі заморозки: 

"Стосовно заморозків, то в період з 4 по 6 квітня вони найбільш ймовірні у північних, центральних та місцями східних регіонах. Але поки що складно сказати, наскільки вони будуть інтенсивні. Проте, якщо у нас буде переважати малохмарна погода, то вночі можливе зниження температури, особливо у низинних місцевостях, вздовж річок, озер, на території ярів. Там буде прохолодніше. Це може бути зниження до 0...-3 градусів", – говорить Кібальчич.

І попри мінливу погоду, холод триватиме недовго і вже цього тижня весняне тепло повернеться до України.

"Ближче до вихідних температура знову підвищиться як вдень, так і в ночі. У деяких районах вона фіксуватиметься на +20 градусах. І заморозків та сильних похолодань вже не буде", – підсумовує Кібальчич. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Україну накриє нове похолодання.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ