Укрзалізниця

Скандал з нацгвардійцем і його собакою – "Укрзалізниця" ухвалила важливе рішення

Укрзалізниця

Організація оновить деякі застарілі правила перевезення у потягах

"Укрзалізниця" спільно з українською зоозахисною організацією UAnimals працюватимуть над оновленими правилами перевезення тварин у потягах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу UAnimals.

Ця ініціатива виникла після скандалу, який нещодавно вразив соціальні мережі: військовослужбовець Нацгвардії, маючи службового лабрадора Ермі, був змушений провести кілька годин у тамбурі потяга "Інтерсіті".

"Цього тижня у Мережі неслася історія про нацгвардійця Валерія і його службового лабрадора Ермі, які їхали в тамбурі "Інтерсіті" з Києва до Чернігова. Коментуючи цю історію, "Укрзалізниця" послалася на те, що саме в "Інтерсіті", за правилами, не можна перевозити тварин, вищих за 45 сантиметрів у холці", – йдеться у повідомленні.

В UAnimals заявили, що такі обмеження виникають не через ризик, а внаслідок нестачі місць у пасажирських вагонах та дискомфорту для тварин. Зоозахисники наголошують, що меморандумів на цю тему не буде, але організація спільно з "Укрзалізницею" займуться наступним:

  • оновлятимуть деякі застарілі правила перевезення у потягах, щоб зробити їх більш придатними для пасажирів з тваринами;
  • організують соціальну кампанію, спрямовану на те, щоб пасажири без тварин почали ставитися більш людяно до тих, хто взяв з собою тварин.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що петиція про дозвіл проїзду із собаками у метрополітені Києва набрала необхідну кількість голосів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ