Землетрус

Вдруге за тиждень: в Україні знову відбувся землетрус

Shutterstock

"За класифікацією землетрус відноситься до "невідчутних"

В Україні вдруге за тиждень відбувся землетрус, передає "Дивогляд" із посиланням на Головний центр спеціального контролю.

У понеділок, 4 березня, у районі міста Надвірна Івано-Франківської області, на глибині 7 км зафіксували підземні поштовхи. Магнітуда землетрусу склала 1,7 бали за шкалою Ріхтера.

"За класифікацією землетрус відноситься до "невідчутних". Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей, струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами", – пояснили спеціалісти.

Експерти з центру спеціального контролю зазначили, що останній землетрус у цьому районі зареєстрували 6 лютого 2024 року. Того дня магнітуда підземних поштовхів становила 2,4.

Варто відмітити, що це вже другий землетрус, який зафіксували за перший тиждень березня. Так, у перший день весни відбулися підземні поштовхи, які можна було відчути. Епіцентр явища знаходився в Решетилівському районі Полтавської області на глибині 10 км. Магнітуда підземних поштовхів склала 3,6.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у ніч проти 29 лютого землетрус зафіксували біля острова Зміїний. 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ