Землетрус

У Китаї зростає кількість загиблих внаслідок землетрусу – подробиці

Shutterstock

Багатьом людям під завалами загрожує гіпотермія

У Китаї в ніч на 19 грудня стався землетрус, після якого досі тривають пошуково-рятувальні роботи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Спершу зазначимо, що землетрус стався неподалік кордону між провінціями Ганьсу і Цинхай. Його амплітуда становила 6,2 бала.

Стихія пошкодила дороги, лінії електропередачі, водопостачання та сільськогосподарські виробничі потужності. На території постраждалих районів зафіксовані зсуви.

Згідно з останньою інформацією, кількість загиблих внаслідок стихійного лиха збільшилася до 131. В провінції Ганьсу, яка теж зазнала руйнувань, пошукові роботи вже завершили та виявили живими 78 людей.

У цьому місці землетрус зруйнував понад 207 тисяч будинків і призвів до обвалів 15 тисяч будинків. Через це кількість постраждалих становить 145 тисяч людей.

Тепер місцева влада основну увагу зосередить на тому, щоб лікувати постраждалих і переселяти місцевих, бо попереду зима. Пошукові операції та роботи з відновлення ускладнюються через погоду.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що поблизу курорту Туреччини стався землетрус.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ