Відлига

У лютому-2024 в Україні можуть зафіксувати рекордно високу місячну температуру повітря за весь час спостережень – синоптик

fotostrana.ru

"Територія України опиниться між двома великими баричними утвореннями"

До України наближається рекордно висока температура повітря у лютому за весь час спостережень. Детальніше про це розповів синоптик Ігор Кібальчич, передає "Дивогляд" із посиланням на Телеграф.

Фахівець пояснив, що у третій декаді лютого західні та південні країни Європи накриє масивна зона зниженого тиску, а також циклони. У цей час над Східною Європою пануватиме малорухливий антициклон, який спричинить спокійні та сприятливі погодні умови.

"Територія України опиниться між двома великими баричними утвореннями, тобто областями різного тиску", – каже синоптик.

Над Україною переважатимуть повітряні потоки південного та південно-східного напрямків. Таким чином надходження теплих повітряних мас з Малої Азії та Східного Середземномор’я продовжиться й надалі.

Ігор Кібальчич прогнозує наприкінці лютого середню температуру повітря на рівні +4...+8°С, що вище за кліматичну норму. За його словами, найтепліше буде на Одещині та у західних областях, де середньомісячна температура лютого з високою ймовірністю виявиться рекордно високою за весь період спостережень. У цих самих регіонах переважатимуть найбільші аномалії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вже цього тижня в Україні потепліє до +15°С.

 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ