Квіти

Якою в Україні буде весна – прогноз синоптикині

Shutterstock

Холод збережеться і на початку березня

Зима потрохи підходить до свого завершення і вже за два тижні в Україні розпочнеться березень. Якою буде весна у наших регіонах і чи варто очікувати на заморозки до кінця зими – розповідає "Дивогляд".

Завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух відмітила, що зима ще не відступає і вже скоро знову принесе на територію України морози.

За словами фахівчині, цілком імовірно, що холод збережеться і на початку березня, але в цілому весна в Україні буде теплою.

Кліматологиня прогнозує, що середня температура навесні триматиметься в межах кліматичної норми, але в окремі періоди можливе перевищення норми на 1-2 градуси.

"Проте, коли ми говоримо, що температура повітря очікується вищою за норму, це не значить, що у нас не буде заморозків. Арктичні вторгнення ще можливі. А за від'ємної температури можливий і сніг. То ж з зимою прощатись ще не варто", – зазначила Віра Балабух.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні вдарять морози до -15°С.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ