Елізабет Торнтон

Жінка втратила виграш у лотерею через прикру помилку

FOX 35

"Мені хотілося використати ці гроші"

Елізабет Торнтон з Кіссіммі (Флорида, США) стала переможницею лотереї Pick Four Ticket, отримавши приз у розмірі майже $3 тисячі, але через попереднє отримання допомоги по безробіттю вона не може використати свій виграш. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Торнтон поділилася, що після втрати роботи в Disney у 2020 році через пандемію COVID-19, вона була змушена звернутися за державною підтримкою. За її словами, через надмірну виплату допомоги на суму $8000, виграний нею приз тепер перерахують до держбюджету.

"Мені хотілося використати ці гроші, щоб покрити витрати на машину, страховку, заборгованість, а також підтримати мою родину – дочок, онуків, надати їм фінансову допомогу", – ділиться Елізабет, висловлюючи своє незадоволення рішенням.

Юрист з трудового права Арт Скофілд визнав цю ситуацію незвичайною, зазначивши, що держава намагається відшкодувати надмірно виплачені кошти, в тому числі та з лотерейних виграшів.

У державному органі, який керує виплатами допомоги по безробіттю, пояснили, що утримання виграшів здійснюється лише в разі виявлення переплат.

"Між Департаментом торгівлі, раніше відомим як Департамент економічних можливостей (DEO), і Флоридською лотереєю було підписано угоду про тісну співпрацю та постійний обмін інформацією для розв'язання проблем з переплатами. Згідно із законодавством Флориди, виграш Торнтон був утриманий 26 червня 2023 року як погашення державного боргу", – мовиться у заяві.

Тим не менш, Елізабет стверджує, що продовжить боротьбу за право отримати свій лотерейний виграш.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік розбагатів через "кепський день" на роботі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ